Відчути всю «Мудрість Землі» закликає дизайнерка Наталя Горбонос

Відчути всю «Мудрість Землі» закликає дизайнерка Наталя Горбонос

Вінницька майстриня трикотажного одягу Наталья Горбонос запрошує на показ своєї осінньо-зимової колекції, що носитиме назву «Мудрість Землі».

Показ 
відбудеться в рамках
Vinnytsia Fashion Days 22 жовтня о 17.30.

Квитки можна придбати на нашому сайті.

Щоб налаштувати публіку, перед показом демонструватиметься особлива хореографічна композиція «Танець Землі». Її виконають Ірина Байгузіна та Сергій Костецький. Під пульсуючі ритми барабанів і варганів, дует розмотає чарівний клубок, що міцною ниточкою пов’язує нас та наших пращурів, з їх глибинною вірою у силу стихій, у силу таємничого Всесвіту.

Нарешті на подіум піднімуться дівчата, вбрані у сукні та костюми з натуральних тканин, в які вкладено чимало ручної роботи. Загалом, більш як чотири десятка образів, майже кожен з яких, прикрашено візерунками-мандалами, вишитими або намальованими на тканині. Символічні орнаменти у стилі мехенді та інші вибагливі візерунчасті елементи традиційних малюнків давніх народів дизайнерка по-своєму переосмислює у цій колекції.

У кольорах колекції «Мудрість Землі» представлено все різнобарв’я планети. Яскраві зелений та червоний, приглушені сірий та коричневий, зливатимуться у загальну тему вшанування величі природи. Та, не зважаючи на посилання до прадавнини, силуети одягу абсолютно сучасні, витримані у дусі останніх модних тенденцій.

Светри, накидки, комбінезони, напівпальто і, звісно ж, сукні, як найбільш цілісний предмет гардеробу, сповнюють колекцію Наталі Горбонос. І весь одяг, традиційно, надзвичайно комфортний. Все для того, щоб відчути дихання землі!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Close