У Людмили Квєтної є «Особлива думка» з приводу осінньо-зимового сезону

У Людмили Квєтної є «Особлива думка» з приводу осінньо-зимового сезону

Щодня, застосовуючи власну систему уявлень про навколишній світ, ми складаємо особисту думку про все, що навколо нас. Глобальні суспільно-політичні процеси чи модні тенденції – у кожного на все є своя оцінка, своя особлива думка. Колір та силует свого вбрання ми також продумуємо в залежності від заходу, на який збираємось.

Надихаючись епатажним кутюром, ми здатні формувати власний стиль. Наші вподобання формуються загальносвітовою модою, але кожен прагне до індивідуального стилю. Колекція Людмили Квєтної сезону осінь-зима 2017-2018 носить назву «Особлива думка» і буде продемонстрована 22 жовтня о 13.00 на сцені Вінницької обласної філармонії.

В процесі створення колекції застосовуються цікаві матеріали: шовк-тусса з аплікаціями у вигляді геометричних фігур, шовк з вишивкою бісером та стеклярусом, розкішне бавовняне мереживо, найтонший вовняний трикотаж з малюнком вив’язаних кіс, яскравий шифон, надм’яка вовна, виразна клітинка-шотландка, тощо. І все це прикрашено об’ємними аплікаціями, чарівною вишивкою та гармонійно вписаними у контекст елементами фелтінгу.

Традиційні осінні сукні-пальто, куртки та тренчі пануватимуть у колекції. У пальт і курток силует м’який, овальний, зі спущеною, але чітко окресленою лінією плеча, з цікавими складками. Сукні і блузи, навпроти, переважно тонкі та повітряні, що складатиме необхідний модний контраст з зимовими теплими виробами.

У цій колекції буде чимало брюк: від вузьких і класичних, до кюлотів і палаццо, а також спідниць-брюк і навіть спортивних штанів. Від легеньких тканин з ягідним принтом, у якості літнього післясмаку, до комфортних пальто, що огортають фігуру та обіцяють захистити від холодів – колекція обіцяє розмаїття модних образів і складатиметься з більш як пів сотні виходів. Квитки можна буде незабаром придбати на сайті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Close