«Осінні мотиви» у вовняному одязі від Лесі Зіаннурової

«Осінні мотиви» у вовняному одязі від Лесі Зіаннурової

Вінницька майстриня валяння з вовни Lesya Ziannurova запрошує на показ своєї осінньо-зимової колекції, що носитиме назву «Осінні мотиви».

Показ відбудеться в рамках Vinnytsia Fashion Days 22 жовтня о 15.00 у залі Вінницької обласної філармонії. Квитки можна буде придбати на нашому      сайті.

У природи немає поганої погоди. Чарівниця-осінь вже вступила у свої права і прикрашає вулиці міст опалим листям яскравих кольорів, звучить барабанним дробом дощів та пронизує холодним вітром. Справитись з негодою допоможе теплий та модний, комфортний та елегантний одяг. Саме такий створює дизайнерка Леся Зіаннурова з м’якої і пластичної, теплої і фактурної вовни.

Колекція цього сезону «Осінні мотиви» ділиться на три тематичні частини: «Дощ», «Листопад» та «Снігопад». Перед самим показом, щоб настроїти глядачів на потрібний осінньо-романтичний лад, демонструватиметься хореографічна композиція «Вальс дощу». А далі моделі вийдуть з парасольками, в зручних пальто, жакетах і жилетах.

Ця колекція містить чимало одиниць верхнього одягу, акомпанементом до яких слугуватимуть базові трикотажні та трендові оксамитові сукні. Всі пальта і жакетики мають безліч функціональних деталей, типу кишень та капюшонів, що виглядають до того ж дуже декоративно. Деякі моделі оздоблені натуральним хутром.

Багатство теплих відтінків осені та трохи більш стримані кольори для зимових пальт пануватимуть у колекції: це багатий червоний і всі його відтінки, живий зелений, палкі жовтогарячий та оранжевий, насичений коричневий, виразна вохра, пряний гірчичний, і, нарешті, фіолетовий та чорний.

Всі вироби традиційно «виліплені» з «пухнастої глини» – вовни! У розкішних пальто майстрині вовна поєднується з блискучою віскозою, нарядним шовком, пухким мохером, теплою альпакою, м’яким флісом, тощо. Декоровані елементи створені з ниток у техніках вовняної акварелі і «крейзі вул». Кожну річ колекції хочеться відчути на дотик, щоб зігрітись осіннім вечором.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Close