Нове місце народження вінницьких трикотажних шедеврів

Дизайнерка Наталя Горбонос минулої суботи відсвяткувала новосілля своєї дизайнерської студії трикотажного одягу. Відтепер за ексклюзивним трикотажем з вінницькою душею треба завітати на вулицю Келецька, 27-а. Саме там, з чарівного плетива ниток, тепер викохують зручний та вишуканий одяг, який користується неабиякою популярністю не лише в Україні, але й закордоном.

 

 


Привітати пані Наталю з новим етапом у творчості прийшли вірні друзі та клієнти. Окрім смачного пригощання вечір прикрасив популярними композиціями скрипковий дует «Fiesta». Ведучим свята був Андрій Марцинковський. Дизайнерці дарували подарунки та квіти, зичили наснаги та процвітання.
 

 

 

 
Наталія Горбонос – активна учасниця українських модних показів. Вона також візьме участь в осінньому святі моди, що відбудеться у Вінниці наприкінці жовтня, а поки, на честь свята,  було продемонстровано міні-колекцію творчих досягнень майстрині.
 

 

 

 
На карколомних сходинках, що ведуть у студію, дівчата-моделі продемонстрували майстерно виготовлений ажурний одяг, щедро оздоблений візерунками, паєтками та фарбами.
 

 

 

 

 

 
Оригінальна вишивка та малюнки на тканині, флористичні та геометричні, соковиті кольори та невимушені силуети вже давно стали визначальними особливостями одягу від Наталі Горбонос.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Студія трикотажу, що працює для успішних і стильних, для тих, хто любить комфорт і красу, на новому місці творитиме враховуючи всі тенденції світової моди та не полишаючи поза увагою український колорит, який завжди відчувається у витворах пані Наталі. Завітайте за сукенкою чи кофтинкою! Адже вінницьке – це модно!

Источник https://lorna-l.livejournal.com/1238702.html

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Close