На запилених доріжках далеких планет – показ дизайн-студії Dess

На запилених доріжках далеких планет – показ дизайн-студії Dess

Просякнута космічною темою осінньо-зимова колекція 2017-2018 від Dess справила враження на всіх, хто її побачив під час Днів моди у Вінниці минулої неділі. Холод космічної далини та примарливе мерехтіння зірок ваблять, міріади нескінченно далеких галактик надихають на нові звершення.

Нарешті, з космічної темряви проступають силуети. Струшуючи зоряний пил з чобіт та черевичок з’являються леді з пластиковими козирками на головах, що мають певно слугувати алюзією на скафандри, без яких неможливо дефіле у відкритому космосі. За допомогою чорного та сріблястого кольорів дизайнерки Олена Соколова та Олена Сергєєва занурюють нас у «Іншу реальність».

Дизайнери прагнуть нагадати про існування чогось незбагненно більшого, явищ за межами земного існування і за межами нашого розуміння. Сувора геометрія ліній, чітко окреслені контури, асиметрія і загострені деталі – екіпіровка для подорожі у іншу реальність.

Використовуючи багате розмаїття фактур дизайнерам вдається передати особливу романтику космічних образів. Сріблясте напилення і тонкий шифон, сітка і шкіра, трикотаж і органза, все змішується, створюючи єдину картину. Завдяки металевій фурнітурі, бахромі, сріблястим тасьмам образи не перестають бути жіночними. Кілька чоловічих костюмів мають об’єм та функціональні деталі.

З поміж темряви чорного виринають синій і фіолетовий, сірий і срібний, вкраплення червоного та білого. Спідниці та блузки набувають все більш жіночних форм м’яко огортаючи фігури. Блискітки на чорному тлі роблять образи вечірніми, форми стають більш спокійними, і, ось вона чорна королева у сукні з паєтками, що завершає показ.

Подяка дизайнерам студії Dess за актуальний і впевнений жіночий образ, за чітко витриманий стиль, за дещицю містики і загадковості, що інтригували.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Close