Музика нас з’єднала: нова колекція від Katrin Fox носить назву «Меломанія»

Музика нас з’єднала: нова колекція від Katrin Fox носить назву «Меломанія»

Музика постійно впливає на нас, створює настрій, допомагає у важкі хвилини та супроводжує у найважливіші моменти життя. 

Музика здатна надихати і запалювати, пробуджувати емоції, спонукати мріяти, з її допомогою ми можемо подорожувати в часі і просторі, втілювати свої фантазії в життя. Саме тому музика у всі віки є постійним супутником творців прекрасного.

З цими твердженнями погоджується дизайнерка Katrin Fox, чия свіжа колекція носитиме назву «Меломанія». Осінньо-зимову колекцію від Katrin Fox буде продемонстровано в рамках Вінницького дня моди 22 жовтня о 12.00 на сцені Вінницької обласної філармонії. Квитки вже можна придбати на нашому  сайті. 

Меломанія – пристрасна любов до музики. «Я завжди працюю під музику, я меломан. Я люблю музичні мікси, вони можуть дати нове життя старим хітам. Так само і з одягом: за допомогою нових комбінацій, поєднання текстур і тканин, різноманітних технік та вигадливої фурнітури народжується щось нове, а все нове – це добре забуте старе», – говорить дизайнерка.

У цій колекції Katrin Fox натхненно міксує, мов модний DJ, поєднуючи розмаїті текстури тканин: італійські трикотажні полотна, блискуча парча, еко-шкіра, котон, тощо. Оздобленням слугують золота фурнітура, стрази Сваровскі, аплікації, трафаретне нанесення принтів, і, традиційні авторські принти від Katrin Fox, на цей раз присвячені не лише улюбленій лисячій темі (лисиця – муза дизайнерки), але й темі меломанії.

У колекції буде показано чимало образів створених для дітей та підлітків. Загальну стилістику колекції можна охарактеризувати як спортивно-романтичну. Основні кольори – відтінки хакі, тьмяне золото та срібло, розмаїття сірих відтінків та яскраві сполохи червоного, рожевого, блакитного для контрасту. Будуть презентовані світшоти і толстовки, костюми та спідниці, плащі, тощо. Аксесуари – прикрашені трафаретними аплікаціями сумки.

І все це під найрізноманітнішу популярну музику, яка звучатиме постійно, адже меломанія – головна тема колекції осінь-зима 2017-2018 від Katrin Fox.

«Насолоджуйтесь музикою та залишайте місце для дива!», – закликає дизайнерка

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Close