Дизайн-студія DESS пропонує поринути у «Іншу реальність»

Дизайн-студія DESS пропонує поринути у «Іншу реальність»

Всесвіт безкінечний, а ми – лише маленька частинка неймовірної за своєю складністю і масштабами системи, де щодня народжуються і помирають тисячі зірок, утворюються цілі галактики, щомиті відбувається боротьба гармонії і хаосу, світла і темряви… Темряви, що нещадно поглинає все на своєму шляху і не залишає сліду від колись могутніх планет. І світла, що дарує надію, що народжує нове життя, нові можливості, інші реальності.

Осінньо-зимова колекція «Інша реальність» від дизайн-студії «Dess» буде присвячена неосяжній темі Всесвіту, таємницям світобудови та існування інших світів, вимірів, уявлень. Дизайнери прагнуть нагадати про існування чогось незбагненно більшого, явищ за межами земного існування і за межами нашого розуміння.

В колекції, що складатиметься з близько шести десятків як жіночих, так і чоловічих образів, переважатимуть чітко окреслені контури і загострені форми. Серед кольорів задаватимуть тон таємничо-космічні чорний, синій, фіолетовий, сірий та срібний, з вкрапленнями червоного та білого. Дизайнери використовують розмаїття фактур, матеріали з напиленням та прозорі тканини, металеву фурнітуру, бахрому…

Уявіть, як серед густої темряви нічного неба, раптом з’являється яскрава зірка, що вказує подорожньому шлях, про існування якого він раніше навіть не здогадувався. Якщо ви хочете зорієнтуватись у Всесвіті моди цього сезону, колекція «Інша реальність» допоможе прокласти маршрут у космос свіжих тенденцій.

Намагатимемось разом розгадати таємниці Світобудови вже 22 жовтня. Показ дизайн-студії «Dess» відбудеться в рамках Днів моди о 14.00 у залі Вінницької обласної філармонії. Квитки можна придбати на офіційному сайті Днів моди — www.vfd.vn.ua.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Close