Чарівна дебютантка: молода дизайнерка Олена Сич продемонструє колекцію «Я закохана…»

Чарівна дебютантка: молода дизайнерка Олена Сич продемонструє колекцію «Я закохана…»

24-річна вінничанка, яка у 2012 році стала міс Вінниця, дебютує у цьому осінньо-зимовому сезоні із своєю колекцією романтичного одягу. Дизайнерка запрошує на дійство, що носитиме назву «Я закохана…».

Показ відбудеться в рамках Вінницького дня моди 22 жовтня о 15.45.

Квитки можна придбати на нашому сайті.

Кохання – велике і безмежне почуття. Від любові до особливої людини, до відчуття всеохоплюючого щастя і закоханості у саме життя. Божевільні моменти закоханості, коли світ навколо сповнюється красою і розквітає яскравими фарбами, Олена Сич прагне закарбувати у своїх витворах.

Стиль молодої дизайнерки ще формується, але вона прагне поділитись тим, що вже створено, з усіма. Це буде 30-35 одиниць одягу, який квітне жіночністю у всій її розмаїтості.

З тканин, що використані для колекції – 90% натуральні. Чимало серед виробів колекції суконь, виконаних з шовку та мережива, прикрашених тасьмами та камінцями Swarovski. Адже, ніщо краще не передає мрійливу закоханість, ніж жінка у казковій сукенці!

На противагу невагомим мереживам йдуть об’ємні пальто з вовни із бавовняною підкладкою та модні у цьому сезоні комфортні кардигани грубої в’язки. Надзвичайно теплі і невагомі светрики з ангори доповнюють картину.

Також у колекції «Я закохана…» Олена Сич презентує чимало брючних костюмів і комбінезонів, виконаних з оксамиту та вельвету. Будуть представлені також жилети. З вишуканих тканин дизайнерка використає жакард.

Та щоб відчути всю розмаїтість романтичної колекції Олени Сич потрібно побачити весь показ вживу.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Close